Kategorie sklepu


Wybierz dział

Nasz sklep akceptuje płatności PayPal jak kupić na raty
  • WYSYŁKA GRATIS

System PayPal

PayPal to wygodniejsza, bezpieczniejsza forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym poufnych danych finansowych.

System PayPal obejmuje ponad 164 miliony kont i umożliwia przeprowadzanie transakcji w 19 walutach na 190 rynkach świata. Dając dostęp do globalnego rynku internetowego, PayPal obsługuje zarazem formy płatności popularne na rynkach lokalnych. Na przykład klienci z Niemiec płacą w systemie PayPal środkami z rachunków bankowych, podczas gdy klienci amerykańscy korzystają w tym celu z popularnych w USA kart Discover czy Amex.

W systemie PayPal klienci mogą płacić za zakupy szybko, łatwo i bezpiecznie. Do rozpoczęcia korzystania z systemu wystarczy im kilka minut na założenie własnego konta PayPal. Umożliwia ono błyskawiczne realizowanie płatności bez potrzeby ujawniania informacji finansowych, które są bezpieczne przechowywane w systemie PayPal.

PayPal to międzynarodowy system, który pozwala użytkownikom - zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom - wygodnie i bezpiecznie płacić oraz odbierać płatności przez Internet.

Jakie są zalety systemu PayPal?

Wygoda Wysłanie pieniędzy do dowolnej osoby dysponującej kontem e-mail wymaga zaledwie kilku kliknięć.
Bezpieczeństwo Nad bezpieczeństwem użytkowników czuwają mechanizmy przeciwdziałania oszustwom należące do najlepszych w branży.
Szybkość Płatności są przekazywane natychmiast, szybciej niż w przypadku np. przekazów pocztowych.
Poufność Firma PayPal nie ujawnia sprzedawcom danych finansowych kupujących.
Zasięg System PayPal jest akceptowany na całym świecie i może służyć do regulowania zarówno płatności krajowych, jak i zagranicznych.
Opłacalność Wysyłanie pieniędzy nic nie kosztuje.

Ekspresowa realizacja transakcji: Express Checkout

Ekspresowa realizacji transakcji to błyskawiczna, łatwa i bezpieczna forma realizacji płatności, używana przez miliony klientów PayPal z całego świata. Klienci nie muszą podawać swoich danych do faktury ani adresu wysyłkowego, ponieważ dane te są automatycznie pobierane z systemu PayPal. W celu zatwierdzenia płatności klienci są przenoszeni do systemu PayPal, po czym wracają do witryny sprzedającego, aby dokończyć transakcję.

Dzięki Ekspresowej realizacji transakcji klienci dokonują płatności w mgnieniu oka, podczas gdy ich dane są bezpieczne w systemie PayPal. System daje też klientom możliwość wyboru źródła płatności. Komfort wyboru wpływa na to, że klienci częściej i regularniej kupują w witrynach, które akceptują płatności PayPal.

Proces ekspresowej realizacji transakcji odbywa się w 6 krokach:

  1. Po wybraniu przedmiotów do kupienia, klient wybiera płatność w systemie PayPal. Klient ma także do wyboru istniejące opcje płatności przy użyciu karty kredytowej.
  2. Klient zostaje przeniesiony do systemu PayPal (przekierowanie HTML, interfejs API oparty na parach nazwa-wartość).
  3. Loguje się do swojego konta i potwierdza swój adres wysyłkowy oraz dane do faktury, które są przechowywane w systemie PayPal. Następnie klika Kontynuuj, aby dokonać zapłaty za swój zakup w systemie PayPal.
  4. Klient zostaje przeniesiony z powrotem do witryny sprzedającego, aby tam przejrzeć swoje zamówienie i zakończyć transakcję (przekierowanie HTML, interfejs API oparty na parach nazwa-wartość).
  5. Klient składa zamówienie w witrynie sprzedającego. Witryna włącza wywołanie API systemu PayPal, aby przetworzyć transakcję, przy czym proces ten jest niewidoczny dla klienta. Po przetworzeniu płatności system PayPal wysyła potwierdzenie do witryny sprzedającego (interfejs API oparty na parach nazwa-wartość).
  6. Klient jest wówczas przenoszony do ekranu potwierdzenia zamówienia w witrynie sprzedającego.

Dowiedz się więcej: www.paypal.pl